Informacja telefoniczna
519 806 876 - Kasia
 
504 200 856 - Agnieszka
 
14 66 32 774 - Sklep
Informacja telefoniczna czynna:
Pon.-Pt. 7:30 - 17:00 Sobota 7:30 - 14:00

Polityka Prywatności

 DANE OSOBOWE W SKLEPIE INTERNETOWYM www.pierzynka.pl

Pierzynka.pl gromadzi następujące dane osobowe Klientów za pośrednictwem witryny oraz innych form komunikacji, w przypadku dokonywania zakupów i procesu rejestracji w Sklepie internetowym:

  • imię i nazwisko Klienta
  • adres zamieszkania
  • adres dostawy kurierskiej - jeżeli jest inny niż adres zamieszkania
  • adres poczty elektronicznej (e-mail)
  • numer telefonu (do kontaktu w przypadku problemów z realizacją zamówienia, jeżeli klient wybrał opcję przesyłki za pośrednictwem kuriera, numer telefonu zostanie przekazany firmie kurierskiej wyłącznie w celu kontaktu dotyczącego dostawy)

 

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla dokonania rejestracji i/lub zakupu w naszym sklepie.

 

 

1. DANE OSOBOWE W SKLEPIE INTERNETOWYM

1.1. Administratorem danych osobowych Usługobiorców/Klientów zbieranych za pośrednictwem Sklepu Internetowego jest Sprzedawca.
1.2. Dane osobowe Usługobiorców/Klientów zbierane przez administratora za pośrednictwem Sklepu Internetowego zbierane są - zgodnie z wolą Usługobiorcy/Klienta - w celu realizacji Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej.

 

1.3. Możliwi odbiorcy danych osobowych Klientów Sklepu Internetowego:

 

1.3.1. W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie Internetowym ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.

 

1.3.2. W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie Internetowym ze sposobu płatności elektronicznych lub kartą płatniczą Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta, wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie Internetowym.

 


1.4. Usługobiorca/Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Żądanie w tym zakresie może zostać złożone na przykład:

 

1.4.1. pisemnie na adres: ul. Mościckiego 6, 32-800 Brzesko;

 

1.4.2. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: pierzynka@pierzynka.pl

 


1.5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy. Dane niezbędne do zawarcia Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej wskazane są także każdorazowo na stronie internetowej Sklepu Internetowego przed zawarciem danej umowy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl